Busquets: Cíle vyhrát jsme dosáhli dobrým výkonem

Kapitán Sergio Budquets hovořil po vítězném utkání proti Bilbau. Navíc byl spokojen s týmovým výkonem.

Busquets se vrátil do základní sestavy a nastoupil v záložní řadě po boku Pedriho, de Jonga a Gaviho. Tento krok určitě překvapil trenéra hostů Valverdeho. Barcelona díky skvělému prvnímu poločasu vedla po brankách Dembélého, Roberta a Lewandowského 3:0. Čtvrtý gól přidal ve druhém poločase Ferrán.

"Měli jsme těžký týden," uznal Busquets po zápasech s Realem, Villarrealem a Bilbaem.

"Proti Realu Madrid jsme začali špatně, ale proti Villarrealu a dnes to bylo skvělé. Začali jsme velmi dobře. Věděli jsme, že Athletic hraje intezivně a musíme se jim v tom vyrovnat."

"Jsem si jistý, že je Xavi šťastný. Cílem je vyhrát a hrát dobře, což se nám dnes podařilo. Zvyšuje to úroveň celého týmu," dodal.