Luuk de Jong: Když mě tým potřebuje, jsem tady

Hrdinou nedělního zápasu se stal Luuk de Jong, který v 92. minutě vstřelil vítězný gól na 3:2. Útočník byl šťastný za výhru a za vstřelení vítězné branky. Luuk nastoupil v 84. minutě krátce poté, co domácí Melero ze třetí nařízené penalty vyrovnal na 2:2.

"Dávat góly je úžasné, ale vstřelil branku těsně před koncem zápasu a zařídit výhru je vždycky speciální. Ten pocit je těžko popsatelný, je to něco neobvyklého. Jsem za tým šťastný. Když mě potřebují, jsem tady. Musím čekat na své příležitosti," řekl.

"Když vstoupím na hřiště, tým ví, co má udělat. Kdykoliv mohou dostat míč do vápna a vytvořit nebezpečí. Měl jsem covid, ale bez příznaků. Cítil jsem, že bych klidně mohl hrát, ale nemohl jsem se zapojit."

Barcelona si připsala sedmou výhru v řadě:

"Máme hodně sebevědomí. Nehráli jsme dobře, ale vyhráli jsme. Tohle pomáhá týmu růst. Musíme se ale zlepšit, protože tohle nebyla naše úroveň. Přesto ale můžeme na sebe být hrdí."

Díky za tenhle rozhovorsmiley Jako střídající žolík je tento hráč super a Xavi určitě ví, proč ho střídal. Už několikrát dal za Barçu důležité branky. Byl bych moc rád, kdyby zůstal

12.04.2022, 07:44
karlos JoeCV

Otázka je, kolik by mohl stát. Jako za nejakejch 5M by ho těžko prodali, když již za nás dal tolik gólů. Ale pokud by se nesehnal hrot za nějaký rozumný prachy, taky bych byl pro. Léto bude pro naše vedení zajímavé...

12.04.2022, 09:58
Andreas karlos

Sevilla požaduje tuším 4 miliony. Jeho plat je 1,5 mega na sezónu. Za tie peniaze sa určite vyplatí. Nefrfle, nekomentuje rozhodnutia, pracuje na 100% a tie góly dávať vie. Ideálny náhradník

12.04.2022, 11:35

Pod Koemanem vypadal, že snad má obě nohy levé a doma si kope s krychlí, ale Xavi z něho udělal dělo. smiley

12.04.2022, 16:15
cechoma Klokanomet

Protože Koeman po něm chtěl, aby hrál s míčem. To LdJ prostě nemůže. Je to stožár do vápna na posledních 5 minut a to mu jde moc dobře

12.04.2022, 17:04
smazáno cechoma

Tvl, Xavi ho dá aspoň na 10 min., ty by si ho dal iba na 5, kvalitne ti. Nie, že by si chcel maximálne využiť jeho efektivitu s nádejou, že dá aj 4 góly za zápas, ale miesto toho po nej šliapeš s tým, že keďže je tak super, tak to zvládne aj za 5 min., nie si ty nejaký mizerný vyždimujúci korporátny excelový menežér?

12.04.2022, 17:07
absint cechoma

Je ale zvláštní, že pod Koemanem nedával ani ty góly hlavou, když Koemanovou jedinou taktikou bylo posílání centrů do vápna.
Jinak ve vzduchu je opravdu neuvěřitelný, zatím ho snad žádná obrana nedokázala zastavit.

12.04.2022, 17:31
cechoma absint

No, protože zprava dával centry Mingueza a ne DembasmileyA taky proto, že LdJ byl sám v náběhu. Teď tam jsou minimálně 3 na centr

12.04.2022, 19:11

Vsak naposledy mu nahral Alba, pritomny od cias Studenkovej.

12.04.2022, 19:24

A Demba teda dělal co, jestli můžu vědět? On snad nehrál?

12.04.2022, 21:18

Teda, to je hodně špatná paměť tadysmileykdyžtak se podívejte na záznamy, jak se hrálo a pochopíte, proč se pod Koemanem neprosadili ani hlavičkou. Nechce se mi to všechno vypisovat

13.04.2022, 12:55

Velakrat hlavickoval nad, asi sa proste rozohral ako Barca okolo 70. minuty obcas.

13.04.2022, 13:09

Je to zabiják a takhle mu to sedí :) Otázka jak bude vidět po příchodu Lewandovského jestli přijde.... smiley

13.04.2022, 08:37

Celý tým přece teď hraje živěji. Oceňuji, že se dokážou dostat nahoru během zápasu, jako teď naposled. Dříve by to už neotočili. LdJ mně přijde uvolněnější. Dříve jsme ho všichni do jednoho, co jsme tady, vnímali jako dřeváka. Kazil i relativně lehké hlavička. Pak dal nějaké ty góly, začal si věřit. Měl i nádherná zakončení nohama, viz. ty nůžky. Je to od pohledu neafektovaný sympaťák a drží se koncentrovaný.

13.04.2022, 09:25