Roberto: Gól na konci prvního poločasu nás položil

Barcelona v domácí odvetě semifinále Copa del Rey prohrála proti Realu Madrid 0:4. Katalánci tak nevyužili nadějný výsledek z prvního zápasu a do finále nepostoupili.

"Gól na konci prvního poločasu nás položil. Nezasloužili jsme si to, sami jsme si vytvořili mnohem více šancí. Po druhém obdrženém gólu jsme nebyli schopni hrát naši hru."

Záložník pochválil výkon v prvním poločase a nechtěl zapomenout na fanoušky, kteří opět zaplnili Camp Nou:

"Byla to ostuda. Chtěli jsme bojovat o obě trofeje, které jsme ještě měli šanci vyhrát."

Roberto na závěr potvrdil, že se z této porážky musí rychle oklepat:

"Máme náskok 12 bodů a jsem si jistý, že nás tato porážka v lize neovlivní. Musíme jít dál."