Vitor Roque na hostování do Realu Betis

Vitor Roque na hostování do Realu Betis Foto: X @FCBarcelona

Kluby FC Barcelona a Real Betis Balompié dosáhly shody ohledně hostování hráče Vitora Roqueho do 30. června roku 2025. Betis má pak na opci na prodloužení hostování o další sezónu.

Kluby FC Barcelona a Real Betis dosáhly shody ohledně hostování hráče Vitora Roqueho do 30. června roku 2025 s opcí na prodloužení hostování o další rok. Betis převezme hráčův plat. Součástí dohody je pak rovněž i opce na přestup.

FC Barcelona podepsal hráče rok zpátky s tím, že do Barcelony přijde toto léto. Nakonec se tento proces ale uspíšil. Roque přišel do klubu letos v zimě. Za uplynulou půl sezónu Brazilec zasáhl do šestnácti zápasů (čtrnácti v La Lize a dvou v CDR), ve kterých si připsal 2 góly.

Více minut k růstu

Jeho první gól přinesl Blaugranas v domácím zápase La Ligy proti Osasuně 3 body. Tým nakonec v tomto zápase díky jeho gólu vyhrál 1:0. O 3 dny později ve Vitorii-Gasteiz proti Alavésu se jedním gólem podílel na vítězství 1:3. S kontraktem do sezóny 2030/31 se Tigrinho bude snažit připsat si ve svém novém působišti co nejvíce odehraných minut aby dále rostl a adaptoval se na novou ligu.

Zdroje: fcbarcelona.es