YERRY MINA: VĚŘIL JSEM, ŽE TO BUDE GÓL

Barcelona v nedělním utkání s Getafe klopýtla a remízou 0:0 se její náskok v čele tabulky snížil na 7 bodů. Yerry Mina se po svém debutu v La lize vyjádřil ke své šanci ze 77. minuty.

Getafe mnoho šancí nevytvořilo, proto obránci příliš práce neměli, podali ale dobrý výkon.

"Opravdu jsem věřil, že to bude gól. Ale bohužel to nějak nevyšlo," vysvětlil Mina v rozhovoru po zápase. "Věděl jsem, že pokud dostanu šanci, tak se jí musím chopit."

I když se mu šance v druhém poločase nepodařilo využít, působí Mina dojmem, že se v La lize rychle adaptoval rychle a tím se Valverdemu nabízí další možnost při otáčení hráčů. Domácí fanoušci se na Minův debut už nemohli dočkat a jejich pochybnosti se po jeho dnešním výkonu nejspíš rozplynuly, pokud tedy nějaké byly.

"Nedá se to popsat, ten pocit být tady, v Barceloně. Cítím nepopsatelné štěstí. Po tomto výsledku se nějak nebudeme stresovat. Jsme klidní, jelikož víme, že zbývá ještě velká část sezony."

Před Barcelonou je teď volný týden - Ligu mistrů hraje 20. 2. - další víkend je na programu zápas s Eibarem. Hraje se v sobotu od 16:15.