Alba: Doufáme, že to nebyl Messiho poslední zápas na Camp Nou

Jordi Alba po prohře s Celtou Vigo okomentoval průběh zápasu a snahu hráčů obrátit utkání v jejich prospěch, což se jim v druhém poločase bohužel nepodařilo a druhý gól vstřelil pouze soupeř.

,,První poločas byl dobrý, soupeř neměl moc šancí, ale dali skvělý gól. Ten zápas jsme měli pod kontrolou, ale v druhém poločase se nám to nějak zvrtlo. Hráli dobře, nám se nedařilo a ten gól na 2:1, to byla smůla."

Hráči se celý druhý poločas snažili přidat druhý gól, což se bohužel nepodařilo.

,,Chtěli jsme přidat druhý gól a vytvořit si více prostoru, ale ten gól pořád nepřicházel. Museli jsme vyhrát a to jsme celý druhý poločas vnímali, hodně jsme útočili. Čtyři zápasy z posledních pěti se nám nepodařilo vyhrát."

,,Je to vina hráčů, když se vše ubírá špatným směrem. Dneska jsme se snažili, ale Celta je skvělý tým a neměli jsme to s nimi vůbec jednoduché. To je prostě fotbal. Ty zápasy bez výhry jsou naše vina. Teď budeme hrát proti Eibaru a budeme se snažit podat skvělý výkon."

Alba by byl rád, kdyby Messi v Barceloně zůstal.

,,Doufáme, že to nebyl Messiho poslední zápas na Camp Nou. Musí se rozhodnout sám," řekl Alba na závěr.

Zdroje: marca.com