Griezmann: Chybělo nám odhodlání, lepší přístup, pohyb, prostě všechno

Barcelona v úterním zápase prohrála vysoko 0:3 s Juventusem Turín a přišla tak o první místo ve skupině. Antoine Griezmann uvedl, že všichni hráči musí převzít odpovědnost a že musí dojít ke zlepšení.

,,Nic jsme neukázali," uvedl Francouz po zápase.

,,V prvním poločase byli mnohem lepší. Chybělo nám odhodlání, lepší přístup a pohyb, všechno bylo špatně."

,,Ve druhém poločase jsme již ztráceli tři branky, takže jsme byli uvolněnější. Neměli jsme ale dobrý den a hráli jsme špatně."

,,Za tenhle výkon můžeme vinit jen sami sebe, musíme na tom zapracovat. Chceme hrát a jenom takto se můžeme zlepšit."

,,Nebudeme se na nic vymlouvat. Jedinou omluvou je tvrdá práce. Všem jsme se předvedli ve špatném světle."

Zdroje: marca.com