Koeman: Ten zápas jsme prohráli už v první půlhodině

Trenér Ronald Koeman uznal, že Barcelona byla v utkání horším týmem. Katalánci po vysoké prohře 0:3 přišli o postup z prvního místa základní skupiny.

,,Porážka byla důsledkem prvních pětadvaceti minut hry,"  řekl po utkání Koeman.

,,Začali jsme velmi špatně, byli jsme ustrašení a postrádali jsme agresivitu."

,,Nebyli jsme dobří v defenzivě. Kvůli špatné půlhodině jsme zápas prohráli."

Holanďan byl rozhněvaný kvůli tomu, že nebyla na konci poločasu pro Barcelonu nařízená penalta, oproti tomu Juventus kopal dvě.

,,Pokud pískli penaltu na Ronalda, tak na Messiho mohla být také."

,,Prohráli jsme však kvůli našemu špatnému výkonu, převážně v první půlhodině. Tento zápas je pro nás ponaučením,"  zůstal Koeman po zápase vyrovnaný.