Koeman: Vypadalo to, že ten zápas prohrajeme

Koeman byl rád, že se Barceloně podařilo nepříznivý stav včerejšího utkání zvrátit a v prodloužení zvítězit 5:3. Gól na 2:1 přitom padl až v 87. minutě. Také pochválil Griezmanna, kterému se zápas náležitě povedl a měl na vítězství Barçy rozhodující vliv.

,,Jsem šťastný z toho, co jsme ukázali. Jsme na cestě, na níž jsme chtěli být."

,,Bylo to dnes neuvěřitelné. Fotbal je neuvěřitelný. Myslím si, že nám to šlo dobře."

,,Měli jsme šance už dříve, hráči se hodně snažili. V prodloužení se nám dařilo. Ukázali jsme naši mentalitu."

,,Jsem rád, že to hráči nevzdali. Věděli jsme, že nemáme zrovna štěstí. Měli jsme hodně šancí a gól přesto dlouho nepadl. Buď jsme trefili brankáře nebo tyč. Vypadalo to, že ten zápas prohrajeme,"  zhodnotil zápas kouč.